SBGMT2

Forum Prywatnego serwera SGBMT2


#1 2010-07-14 15:43:13

Roadstar

Administrator

Zarejestrowany: 2010-07-14
Posty: 13
Punktów :   

PODANIE O GAME MASTERA

Ten Wątek jest przeznaczony na składanie podania na GM

Offline

 

#2 2010-07-14 15:51:09

NONO

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-14
Posty: 1
Punktów :   

Re: PODANIE O GAME MASTERA

Witam

mam na imię :Dawid
Lat:19
Płeć :chłopak
mieszkam w Grudziądzu
dlaczego chce zostać Gm:bo lubie pilnowac innych graczy  nie wyzywam nikogo na serwie jka ktoś by zaczął nie zwracam uwagi jak by wyzwał gracza pisze do Ga banned xd
moja nazwa na hamachi:NONozPriv
w kompa gram po 7H dziennie zalezy czy trzeba ;d
mam nadzieje że serwer bedzie długo on!;]?
ja bede cały czas na serwie
Wiećej informacji prosze pisać mi na Pw tu lub na Hamachi sieć
SBGMT2-3

Offline

 

#3 2010-07-14 18:59:58

damianez122

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-14
Posty: 2
Punktów :   

Re: PODANIE O GAME MASTERA

Witam.  Chcę zgłośić się na gma na tym serwerze ponieważ stawiam właśnie własnego priva, dedyka.

O sobie :
Wiek: 17
Szkoła : KIT ( Krakowskie Technikum Informatyczne )
Mikrofon : Tak
GG: 11421619

Gmem byłem na 5 serwerach ( Triadica znany jako [GM]Arcis, x-world jako [GM]Arcis, SunRiseMT2 jako [HA]Vegatto, Niemiecki World of cerberus jako [SGM]Vegatto i ZIPMT2 jako [GA] Damianez122 )

Mam olbrzymie doświadczenie znam bardzo dużo komend, znam j. niemiecki troszkę cyrylicę(rosyjski) i chiński.

Myślę że gdybym dołączył do teamu wniósł bym wiele pozytywnej energii na kilka dni ( ok 6-7 ponieważ wtedy otwieram priva) dlatego chcę się trochę poćwiczyć. Widzę żejedynie GA LOL i GT2 przebywają na serwerze ( Z GT2 rozmawiamy i jesteśmy "zaprzyjaźnieni " ). Można mnie spotkać na GG 11421619 lub Hamachi SBGMT2-2. Pozdrawiam Damianez122

Offline

 

#4 2010-07-15 09:26:48

Kriso222

Moderator

Zarejestrowany: 2010-07-15
Posty: 1
Punktów :   

Re: PODANIE O GAME MASTERA

Podanie o GM
Imię: Krzysztof
Wiek: 15
Szkoła : Gimnazjum
GG: 11752064
O sobie: Czemu chciałbym być GM?
Ponieważ lubię pomagać innym graczom w potrzebie. Jestem uprzejmy i koleżeński. O pomysły na serwerze będę się zwracał do GA. Będę organizował często EVENTY. Byłem już GM na dwóch serwerach i mam dozę doświadczenie. Znam dużo komend a jak jakiejś komendy nie pamiętam to patrze na forum SBGMT2.pun.pl i szybko znajdę brakującą komendę. EVENTY będą dla każdego
                                                                     Dziękuję za uwagę prosze o pozytywne rozmyślenie tego podania.

Offline

 

#5 2010-07-15 16:32:22

Roadstar

Administrator

Zarejestrowany: 2010-07-14
Posty: 13
Punktów :   

Re: PODANIE O GAME MASTERA

Krzysztof Twoje Podanie zostało przyjęte Przez zespół SGBMT2 od teraz jesteś członkiem zespołu SGBMT2

Offline

 

#6 2010-07-17 15:45:37

piterek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-17
Posty: 1
Punktów :   

Re: PODANIE O GAME MASTERA

Podanie o GM

Imię:Piotr
Wiek:15
Szkoła:Gimnazjum
GG:10704037
O sobie: Czemu chciałbym zostać GM?
Ponieważ jest to serwer na którym najlepiej mi się gra,panuje miła atmosfera oraz GM'owie są mili.

Chciałbym dołączyć do waszego grona i czynnie brać udział we wszystkich wydarzeniach na tym wspaniałym serwerze.

Gram już w metina od 2 lat.Ta gra to moja pasja-wiem o niej bardzo dużo.Choć nie byłem nigdy GM to myślę, że nie zawiodę was będąc na tym stanowisku.

Gdy będę GM będę dużo przesiadywał na serwerze,będę pilnował porządku oraz robił częste eventy


                                                              Dziękuje za uwagę i proszę o pozytywne rozmyślenie tego podania

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.msaug.pun.pl www.rmn-uni10.pun.pl www.gwardiaklimat.pun.pl www.valholl.pun.pl www.wwe-fans.pun.pl